Zaproszenia slubne w rozowe kwiaty
zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne Romantyczne Kwiaty

Przedstawiam zaproszenia ślubne w romantyczne kwiaty. Jest to wyjątkowy projekt – jedno z pierwszych

zaproszeń ślubnych jakie powstały w mojej pracowni. W pierwotnej wersji miało ono postać harmonijki, w tamtym czasie były one bardzo popularne. Jak wiadomo moda się zmienia, również na rynku papeterii okolicznościowej. Dlatego od tamtego czasu zaproszenie przeszło małą metamorfozę. Co się zmieniło? Przede wszystkim format, aktualnie zaproszenie ma wymiary 11,8×17cm (po złożeniu). Poza tym zmienił się również papier, teraz druk został wykonany na matowym papierze Mohawk premium.

zaproszenia slubne w kwiaty

inspiracje ślubne

Zaproszenia ślubne w stylu rustic chic

Projekt wpisuje się w styl rustic chic czyli elegancja muśnięta odrobiną rustykalnego sznytu. Jest to idealny wybór dla narzeczonych, którzy nie potrafią zdecydować się na jeden styl.

Kwiaty w odcieniach różu w rustykalnym stylu połączyłam z klasycznym fontem. Jest to niezwykle romantyczne zaproszenie. Wyjątkowy projekt obok którego trudno przejść obojętnie.

otwierane zaproszenia slubne

zaproszenia slubne w tylu rustic chic

Zaproszenie w stylu rustic chic

Modyfikacje zaproszeń ślubnych

Jeżeli zaproszenie wpadło Ci w oko, ale nie jest to Twoja kolorystyka, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Kwiaty użyte w projekcie, mogą zostać wykonane w dowolnych kolorach, wybranych przez Ciebie. Możliwość modyfikacji to wielki plus zaproszenia, dzięki temu każdy może mieć projekt szyty na miarę, nie ponosząc jednocześnie dodatkowych kosztów.

Chcesz sprawdzić jak zaproszenie prezentuje się na żywo? Wejdź do sklepu Projektorni i zamów próbkę >>

inspiracje ślubne

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *