trendy slubne 2020
Inspiracje Motywy ślubne Ślub

Trendy ślubne 2020

Trendy ślubne zmieniają się co roku. Niektóre z nich są kontynuacją poprzedniego sezonu

lub odchodzą w niepamięć. Jeżeli planujesz ślub na 2020/2021 rok, to warto sprawdzić co będzie teraz modne. Nie musisz wykorzystać wszystkich pomysłów. Wybierz dla siebie to co najbardziej wpisuje się w Twój styl. Zainspiruj się i zorganizuj przyjęcie swoich marzeń.

Girlandy świetlne

Sale weselne ozdobione tysiącem świateł to absolutny hit 2020. W takiej scenerii będziecie czuć się fantastycznie. Romantyczna i przytulna atmosfera gwarantowana.

girlandy swietlne

Napisy

Napisy ślubne w każdej formie pojawią się w tym roku na polskich przyjęciach. Inicjały Młodej Pary, miłosne sentencje oraz neonowe napisy to bardzo modny dodatek, który powinien znaleźć się na Waszej liście dekoracji.

napisy balonowe

neonowe napisy slubne

Białe kwiaty

Ten trend jest kontynuacją roku poprzedniego.  Białe kwiaty w otoczeniu zielonych liści już drugi sezon będą gościć na Waszych przyjęciach. To niezwykle klasyczne połączenie i jedna z bardziej ekonomicznych dekoracji jaką możecie użyć na swoich przyjęciach.

dekoracje slubne biale kwiaty

Trawa pampasowa

Suszone trawy to mój faworyt w dekoracjach ślubnych. Możecie ich użyć w bukietach, dekoracji stołu i sali weselnej oraz ścianki do zdjęć. Trawa pampasowa pięknie komponuje się z kwiatami w ciepłych odcieniach.

suszone kwiaty

Zaproszenia ślubne na papierze lustrzanym

Połysk wciąż króluje na Waszych przyjęciach. Uwielbiacie go również w zaproszeniach i dodatkach ślubnych. Moda na lustrzany papier trwa już drugi sezon. Te piękne zaproszenia znajdziecie w Projektorni

zdjecie przedstawia zaproszenia slubne na papierze lustrzanym

Papeteria ślubna z motywem zielonych liści

W papeterii ślubnej, niezwykle modne są florystyczne motywy. W tym sezonie szczególną uwagę należy zwrócić na te z zielonymi liśćmi, które idealnie wpisują się w styl rustykalny i boho. Biało -zielone zaproszenia ślubne kupicie w Projektorni.

zdjecie przedstawia zaproszenia slubne z motywem zielonych lisci

Tematyczne stoły z przekąskami

Jedzenie z weselnych stołów ustępuje miejsca pięknym dekoracjom. Przekąski przenosimy na oddzielne stoły umieszczone na sali. Już nie tylko słodki stół. Teraz możecie stworzyć bazy z przekąskami według Waszych upodobań. Stół z egzotycznymi owocami, serami, sałatkami, sushi a nawet pizzą może pojawić się na Waszym weselu. To absolutny hit, który wkracza na polskie wesela.

tematyczne stoly z przekaskami

Jestem bardzo ciekawa, który z trendów przypadł Wam najbardziej do gustu. Który pomysł wykorzystacie na swoim przyjęciu? Dajcie znać w komentarzu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *