inspiracje
Inspiracje

Wyszukane polecane

Uwielbiam odkrywać ciekawe blogi, artykuły i projekty diy. Rozpoczynamy nowy cykl wpisów w których będę dzielić się z wami tym co szczególnie zauroczyło mnie w sieci. Będą to różne bliżej nieskonkretyzowane polecenia, stąd nazwa cyklu. W tym miesiącu trochę boho i moje ukochane makramy, projekt diy oraz świetne planery z My Pink Plum.

pazdziernikowe inspiracje

  1. Makramowe cuda tworzone przez Martę, który prowadzi wspaniały blog. Marta na swojej stronie pokazuje w jaki sposób morzemy wykorzystać makramy do dekoracji. Moim faworytem jest ślubna dekoracja w stylu boho. W zakładce POMYSŁY DIY najdziecie wiele przydatnych tutoriali jak stworzyć własne makramy.
  2. Suknie ślubne w stylu boho to gorący trend na nadchodzące sezony. Polecam niezwykle romantyczne i urokliwe suknie od Marty Trojanowskiej.
  3. Nietypowa dekoracja z dyni na którą trzeba poświęcić trochę więcej czasu, ale z pewnością warto. Całą instrukcję wykonania znajdziecie tutaj.
  4. Mega paka do organizacji czasu od Magdy z My Pink Plum. Kalendarz oraz planery są dopracowane w każdym szczególe. Zestaw niezwykle przydatny, wiem ponieważ sama korzystam. Do pobrania na blogu.
  5.  Zachwycający papier pakowy z nadrukiem polnych kwiatów, który można wykorzystać do spakowania prezentu, obłożenia książki, a nawet umieszczenia go w ozdobnej ramce. Możecie kupić go w sklepie Las i niebo.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *