Plakaty w jesiennym stylu w złotych ramkach,. Ramki ustawione na podłodze i oparte o ścianę.
Do druku Plakaty

Jesienne plakaty do pobrania

Tegoroczna jesień rozpieszcza nas temperaturami. Trudno uwierzyć, że w październiku na termometrach pojawia się 20 stopni i nawet nie myślimy o wyciąganiu ciepłych kurtek. Złoto-czerwone liście mienią się w jesiennym słońcu. Jest pięknie i słonecznie.
W Projektorni jesienią czas zwalnia. Sezon ślubny zakończony i w oczekiwaniu na kolejny powstają nowe zaproszenia, pomysły i darmowe projekty na bloga. Jest to chwila wytchnienia oraz moment kiedy możemy podsumować co się udało, a co wymaga poprawy.

Plakaty w jesiennych kolorach beżowym, brązowym, różowym. Na plakatach umieszczony jest napis jesien. Plakaty umieszczone są w ramach i oparte o szarą ścianę.

Tworzenie darmowych grafik pozwala w pewnym stopniu oderwać się od ślubnej rzeczywistości. Pomaga nabrać dystansu i zrelaksować się. Dzisiaj mam dla Ciebie jesienne plakaty z motywem suszonych kwiatów. Gdy już nadejdą chłodne wieczory miło będzie otaczać się plakatami w ciepłych pastelowych kolorach.

Zapraszam Cię do drukowania i dekorowania ścian moimi darmowymi plakatami. Możesz pobrać je poniżej i koniecznie daj znać jak Ci się podobają.

 

Plakat jesienny w złotej ramie umieszczony na drewnianym krześle

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *