koperty z wkladka
Inspiracje Ślub zaproszenia ślubne

Dodatki, które dodadzą charakteru twoim zaproszeniom

Możesz upiększyć swoje zaproszenia dodając małe elementy dekoracyjne takie jak naklejki czy wkładki do kopert. Ten zabieg sprawi, że Twoje zaproszenia nabiorą unikalnego charakteru.

Stemple ślubne

Stemple ślubne z Waszymi imionami oraz datą ślubu możemy wykorzystać do przyozdobienia koperty. Mogą być też ozdobą zaproszeń czy podziękowań dla gości. Stemple ślubne są też wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Naklejki na kopertę

Naklejki na kopertę w formie koła z motywem z zaproszenia to ciekawy element dekoracyjny. Pięknie wprowadzają w klimat zaproszenia i zachęcają do sprawdzenia co kryje się w środku. Niedrogi element, który zdecydowanie podnosi atrakcyjność Waszych zaproszeń ślubnych.

Wkładki do kopert

Wkładki do kopert mają wielką moc upiększania zaproszeń. Najczęściej dopasowane są kolorystycznie do całego projektu. Po otwarciu koperty z wkładką mamy efekt wow! który z pewnością zrobi duże wrażenie na Waszych gościach.

Naklejki w formie znaczka

Naklejka w formie znaczka to nowość w Naszej ofercie wykonana na życzenie Oli ze styloly. Wcześniej nie spotkałam się z tego typu naklejkami, ale szczerze mówiąc pomysł bardzo przypadł nam do gustu. Aktualnie możecie zamówić naklejki znaczki do każdego projektu zaproszeń z Naszego sklepu.

Personalizacja kopert

Personalizacja kopert czyli nadruk nazwisk gości na kopertach niezwykle ułatwia sprawę Parze Młodej. Dzięki nadrukowanym nazwiskom łatwiej jest posegregować zaproszenia. Możesz również nadrukować dowolny tekst, np. podziękowanie dla gości. Koperta z nadrukiem wygląda zdecydowanie bardziej elegancko.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *