miesieczny kalendarz 2020
Do druku Zorganizuj się

Darmowy kalendarz w kwiaty na 2020 rok

Początek roku to zawsze ekscytujący moment dla osób, które lubią planować. To czas podsumowań i nowych wyzwań. Zdecydowanie należę do tej grupy osób, która wypisuje postanowienia i zadania do wykonania. To taki nowy początek, który pomaga lepiej się zorganizować.

Zaczynasz rok od planowania ślubu? Cudownie! Organizacja przyjęcia to często stresujący i jednocześnie ekscytujący czas. Bardzo przyjemne zadania jak wybór sukni czy zaproszeń ślubnych przeplatają się z tymi mniej interesującymi na przykład załatwianie formalności w kościele.

Z pewnością będziesz potrzebowała pomocy i wsparcia osoby z doświadczeniem. Na blogu co raz częściej pojawiają się wpisy poradnikowe, szczególnie w kwestii zaproszeń ślubnych. Przeczytasz m.in o:

W 2020 blog Projektornia otwiera się na młode pary poszukujące praktycznych wskazówek i informacji jak zorganizować swój ślub. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku będziemy spotykać się częściej. Jeżeli jest jakiś temat który szczególnie Cię interesuję, podziel się ze mną, chętnie uwzględnię go w swoim harmonogramie blogowym.

Na ten nadchodzący rok przygotowałam dla Was kalendarz, który będzie piękną ozdobą biura, salonu czy kuchni. Jako wielka miłośniczka kwiatów nie mogłam ich nie uwzględnić w swoim projekcie.

Pobierajcie kalendarz i cieszcie się nim przez cały piękny rok 🙂

darmowy kalendarz 2020

Karty kalendarza A4 mają format .pdf, wystarczy ściągnąć pliki na komputer i wydrukować na domowej drukarce.

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego, nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *